+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Pniewskiego 3A, 80-246 Gdańsk Cennik
  • Laserowe usuwanie żylaków
  • Laserowe usuwanie żylaków
  • Laserowe usuwanie żylaków
  • Laserowe usuwanie żylaków Gdańsk - cena od 3500zł

    Laserowe leczenie żylaków to nowoczesna i bardzo skuteczna metoda, która nie pozostawia blizn. Zabieg ten jest małoinwazyjny i całkowicie bezbolesny.

    Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

    Wybierz usługę

    Usuwanie zmian skórnych

    Usuwanie kurzajek

    Wazektomia

    Obrzezanie - operacja stulejki

    Laserowe leczenie bólu

    Laserowe leczenie nadpotliowści

    Laserowe leczenie trądziku

    Laserowe ujędrnianie skóry

    Laserowe usuwanie blizn

    Laserowe usuwanie hemoroidów

    Laserowe usuwanie naczynek

    Laserowe usuwanie przebarwień

    Laserowe usuwanie rozstępów

    Laserowe usuwanie żylaków

    Liposukcja laserowa

    Peeling laserowy

    Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

    Obrzezanie

      
    Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

    Wybierz usługę

    Usuwanie zmian skórnych

    Usuwanie kurzajek

    Wazektomia

    Obrzezanie - operacja stulejki

    Laserowe leczenie bólu

    Laserowe leczenie nadpotliowści

    Laserowe leczenie trądziku

    Laserowe ujędrnianie skóry

    Laserowe usuwanie blizn

    Laserowe usuwanie hemoroidów

    Laserowe usuwanie naczynek

    Laserowe usuwanie przebarwień

    Laserowe usuwanie rozstępów

    Laserowe usuwanie żylaków

    Liposukcja laserowa

    Peeling laserowy

    Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

    Obrzezanie

    Laserowe usuwanie żylaków Gdańsk

    Laserowe usuwanie żylaków – niezawodna metoda leczenia

    Lokalizacja żylaków najczęściej obejmuje kończyny dolne. Charakteryzują się dość specyficznym wyglądem – poskręcane, pogrubiałe oraz patologicznie zmodyfikowane odcinki żył. Pojawienie się żylaków jest spowodowane przewlekłą niewydolnością żylną. Choroba najczęściej obejmuje żyły powierzchniowe lub połączenia między żyłami powierzchniowymi, a głębokimi....

    Żylaki mogą być problemem nabytym bądź wrodzonym. Duże znaczenie w rozwoju choroby mają: czynniki genetyczne, niedostateczna aktywność fizyczna, siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta, wady postawy, ciąża, kuracja hormonalna, otyłość lub nadwaga, a także poddawanie żył wysokim temperaturom (gorące kąpiele lub częste korzystanie z sauny). Żylaki pojawiają się również jako wynik innych chorób somatycznych, na przykład zakrzepica żylna lub zapalenie żył głębokich. Zaburzenia w odpływie krwi są wynikiem jej zastoju, który powoduje rozciągnięcie się ścianek żył. Powoduje to ich odkształcenie oraz patologiczną modyfikację.

    Bardzo ważne jest, aby odpowiednio leczyć schorzenie, jakim są żylaki. Nieleczenie i zbagatelizowanie problemu wiążą się z poważnymi skutkami w zakresie zdrowia. Istnieje wtedy możliwość powstania owrzodzenia żylnych podudzi, zakrzepowego zapalenia żył lub niebezpiecznej zatorowości płucnej.

    Laserowy zabieg usuwania żylaków – podstawowe informacje

    Laser działa na zasadzie emitowania fali elektromagnetycznej. Fala może mieć różną długość, dzięki czemu laser jest bardzo elastycznym i dopasowującym się do danych przypadków narzędziem pracy. Za jego pomocą można dotrzeć do różnych głębokości skóry, co wiąże się z niezwykłą precyzją i skutecznie wykonanym zabiegiem. Wykorzystywanie lasera stało się popularne nie tylko w medycynie. Jego działanie doceniają również dziedziny elektroniczne, a także technologii wojskowej.

    Laserowe usuwanie żylaków jest do tej pory najlepszą i najbardziej skuteczną metodą leczenia danego schorzenia. Lekarze potwierdzają, że zabieg ten osiąga najlepsze efekty, w porównaniu do tradycyjnych metod chirurgicznych. Laseroterapia wykazuje aż 90% skuteczności w walce z żylakami.

    Żylaki usuwane są poprzez wprowadzenie do światła nieprawidłowej żyły cewnik, który emituje energię świetlną, stworzoną w wyniku pracy lasera. Proces ten nazywany jest termoablacją.

    Laserowe usuwanie żylaków – komu zalecany jest zabieg?

    Wskazania do wykonania zabiegu różnią się w zależności od płci.

    Mężczyźni powinni zdecydować się na laseroterapię żylaków, gdy cierpią na: żylaki powrózka nasiennego, zakrzepicę żyły wątrobowej, pachowej i żył biodrowych oraz żylaki kończyn dolnych.

    W przypadku kobiet, do zabiegu powinny skłonić: poszerzenie żył sromowych, zmiany hemoroidalne, niewydolność żyły jajnikowej, zakrzepica żył głębokich, zakrzepica żyły głównej dolnej oraz niewydolność żył powierzchniowych kończyn dolnych.

    Laseroterapia żylaków – profesjonalne oddziaływanie lasera

    Ingerencja lasera w naczynia krwionośne jest nazywana fototermolizą selektywną. Odbywa się poprzez niszczenie struktur na skutek oddziaływania ciepła. Aby zniszczyć daną strukturę laser ustawiany jest do odpowiednich parametrów, co pozwala na uzyskanie najkorzystniejszych wyników.

    Dbając o komfort naszych pacjentów zawsze stosujemy znieczulenie miejscowe, aby nie dopuścić do przykrych dolegliwości bólowych. W razie potrzeb bądź konieczności możemy zastosować również znieczulenie ogólne.

    Laserowe usuwanie żylaków wiąże się z wieloma korzyściami. Warto wyróżnić poszczególne zalety:

    • Mało inwazyjny przebieg zabiegu,
    • Szybka i bezproblemowa rekonwalescencja,
    • Niewielki dyskomfort związany z aplikacją znieczulenia miejscowego,
    • Wysoka skuteczność danej metody,
    • Brak śladów oraz blizn po zakończonym zabiegu.

    Laserowe usuwanie żylaków – bezpieczeństwo pacjentów.

    Aktualnie laserowe usuwanie żylaków jest najbezpieczniejszą metodą leczenia żylaków. Nowoczesne i innowacyjne metody niosą ze sobą same korzyści. Zabieg wyróżnia się wysoką skutecznością i przyciąga swoim nieskomplikowanym przebiegiem mnóstwo zainteresowanych klientów. Stosując cienką oraz precyzyjną wiązkę lasera możemy liczyć na zadowalający efekt zdrowotny, jak i estetyczny. Nasza klinika dba o zachowanie wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Aby udogodnić i uprzyjemnić każdą wizytę zapewnimy również pomoc w formie znieczulenia miejscowego.

    Laseroterapia żylaków – kto nie powinien korzystać z zabiegu?

    Zabieg nie powinien być przeprowadzany w poniższych przypadkach:

    • Nadwrażliwość na składniki znajdujące się w środku podawanym jako znieczulenie,
    • Zaburzenia krzepnięcia krwi, choroba zakrzepowo-zatorowa oraz zarośnięcie żył i zakrzepy żylne,
    • Cukrzyca,
    • Choroby tarczycy,
    • Stan zapalny w organizmie,
    • Miażdżyca,
    • Obrzęk chłonny.
    Wybierając się na zabieg usuwania żylaków decyduj się na najlepsze i najbezpieczniejsze metody, które zminimalizują ryzyko wystąpienia powikłań. Laseroterapia powinna być wykonywana przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy szczegółowo zadbają o każdy aspekt. Wybierając naszą klinikę możesz liczyć na wysokie kompetencje, bezpieczeństwo, a także korzystne ceny.

    Cennik

    Flebologia Cena
    Laserowe leczenie żylaków od 3500,00 zł
    Skleroterapia żylaków od 300,00 zł
    Konsultacja lekarska w cenie usługi

    FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

    1. Czy zabieg wymaga długiej rekonwalescencji? +
    Nie. Nasze procedury umożliwiają powrót do domu tego samego dnia, bez konieczności hospitalizacji. Pacjenci wychodząc z kliniki mogą wrócić do codziennych obowiązków. Dzięki nowoczesnemu zabiegowi laserowego usuwania żylaków nie ma potrzeby rezygnowania z życia codziennego.
    3. Czy laserowe usuwanie żylaków wymaga powtórzenia zabiegu? +
    Lekarze określają, że skuteczność już po pierwszym zabiegu wynosi 90%. Z tego względu najczęściej nie ma konieczności powtarzania zabiegu, jednak jest to kwestia indywidualna zależna od danego przypadku.
    5. Jak się przygotować do zabiegu? +
    Konieczne jest wykonanie dopplerowskiego USG żył i tętnic oraz kończyn dolnych. W zależności od stanu zdrowia lekarz podczas konsultacji może wymagać również innych badań.
    7. Kiedy zauważalne są efekty? +
    Od razu po zakończeniu zabiegu możemy dostrzec efekty. Pełne rezultaty pojawiają się jednak po miesiącu, do roku. Efekty pojawiają się stopniowo wraz z upływem czasu.
    9. Co wpływa na zakwalifikowanie się do zabiegu? +
    Lekarz prowadzący decyduje o kwalifikacji do zabiegu. Zabiegowi mogą być poddane żyły, które posiadają niewydolny pień żyły odpiszczelowej, odstrzałkowej lub innej żyły powierzchniowej. Laseroterapia sprawdza się w przypadku rozległych żylaków, pajączków i owrzodzeń żylakowych.
    11. Jaka jest cena laserowego usuwania żylaków? +
    Cena w naszej klinice wynosi 3500 złotych.
    2. Jak długo trwa zabieg? +
    W zależności od indywidualnego przypadku czas waha się między 15 minut, a półtorej godziny.
    4. Ile dni zwolnienia obowiązuje po zabiegu? +
    Większość pacjentów nie potrzebuje zwolnienia i od razu jest w stanie wrócić do codziennej aktywności. W przypadku, gdy pacjent jest w złym stanie może otrzymać od 7 do 14 dni zwolnienia.
    6. Czy laserowe usuwanie żylaków jest bolesne? +
    Nie. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żadnych nieprzyjemnych objawów.
    8. Czy można lecieć samolotem po zabiegu? +
    Większość pacjentów nie otrzymuje żadnych przeciwskazań do lotu samolotem. Ważne jest jednak, aby ściśle trzymać się zaleceń lekarza, takich jako noszenie odzieży uciskowej.
    10. Czy po zabiegu długo odczuwa się ból? +
    Po zabiegu raczej nie powinno się odczuwać dolegliwości bólowych. Jeżeli się pojawią warto skorzystać z podstawowych środków przeciwbólowych bez recepty. Po zabiegu może być zauważalne zgrubienie, tkliwości nogi, uczucia ciągnięcia i siniaki. W razie wątpliwości warto zgłosić się do lekarza prowadzącego.