+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Pniewskiego 3A, 80-246 Gdańsk Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe usuwanie pieprzyków i znamion Gdańsk cena od 200 zł

  Usunięcie pieprzyka może być szybkie i bezbolesne. Gwarantuje to laserowe usuwanie pieprzyków, które obecnie jest najnowocześniejszym i najszybszym sposobem na pozbycie się denerwujących nas zmian skórnych.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe usuwanie pieprzyków i znamion Gdańsk

  Sposoby na usuwanie pieprzyków

  Fachowa nazwa tzw. pieprzyków to znamiona barwnikowe. Są one namnażającymi się melanocytami. Potrafią być bardzo różnorodne. Niektóre przybierają nawet niebieskawy odcień. Większość natomiast posiada czarną lub brązową barwę. Pod wpływem promieniowania UVA i UVB malanocyty namnażają się tworząc pieprzyki. Istnieje określony typ ludzi, który znacznie szybciej nabywa znamion skórnych – są to osoby z jasną karnacją. Decyzja o usunięciu pieprzyka nie zawsze jest spowodowana zagrożeniem jaki ze sobą niesie. Bardzo często ludzie decydują się na zabiegi ze względów estetycznych, aby podnieść swoją samoocenę i poczuć się lepiej w swojej skórze.

  Istotne jest, aby regularnie badać nowo pojawiające się zmiany skórne bądź takie, które zmieniły swój wygląd. W ten sposób możemy się uchronić przed niebezpiecznymi chorobami nowotworowymi. /div>

  Usuwanie pieprzyka – komu zalecany jest zabieg?

  Znamiona skórne, które zmieniają swój wygląd powinny być szczególnie przez nas obserwowane. Naszą uwagę powinny przykuć: nierównomierny kształt lub kolor, nagłe powiększenie się, swędzenie bądź krwawienie. W takiej sytuacji względy estetyczne odkłada się na bok. Tego typu zmiana wymaga pobrania wycinka do badania histopatologicznego. Konieczne jest zatem przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego usuwania pieprzyka, które jako jedyne daje taką możliwość.

  Laserowe usuwanie pieprzyka – dla kogo przeznaczona jest innowacyjna metoda?

  Znamiona skórne wyglądające normalnie oraz bezpiecznie mogą być usuwane za pomocą metody laseroterapii. W takiej sytuacji nie zachodzi konieczność pobrania wycinka zmiany. Zanim pacjent zostanie zakwalifikowany do danej metody zabiegowej lekarz dokładnie ogląda i kontroluje zmianę. Lekarz z doświadczeniem dermatoskopowym sprawdza potencjał onkologiczny pieprzyka, aby zachować w razie potrzeby wszystkie środki ostrożności oraz dobrać odpowiednią metodę działania.

  Pieprzyki – czy są dla nas groźne?

  Pieprzyki są pospolitymi zmianami, które nie tworzą zagrożenia dla życia lub zdrowia. W wyniku promieniowania UVA i UVB zmiany przekształcają się w nowotwory. Promienie słoneczne są bowiem dużym zagrożeniem dla ludzkiej skóry. Opalanie bez zabezpieczenia w formie kremów z filtrem prowadzi do zwiększonego ryzyka wystąpienia czerniaka. ...

  Ze względu na istniejące zagrożenie usuwanie znamion skórnych stało się popularne. Skóra posiada niezwykle delikatną barierę, dlatego wymaga szczególnej troski. Pieprzyki, które są w miejscach narażonych na promienie słoneczne bądź otarcia powinny być usuwane w pierwszej kolejności. Każde leczenie jest kontrolowane przez specjalistę dermatologa. To on decyduje o przeprowadzeniu zabiegu. Cechy, na które trzeba zwrócić uwagę podczas kwalifikacji pacjenta do usuwania pieprzyków to: wygląd brzegu, kolor, rozmiar oraz szybkie powiększanie się.

  Zabieg laserowego usuwania pieprzyków

  Usunięcie pieprzyka nie musi wiązać się z bólem oraz skomplikowanym przebiegiem zabiegu. Proponowane przez nas laserowe usuwanie pieprzyków to bardzo szybki sposób na pozbycie się zmiany. Laseroterapia jest najnowocześniejszym sposobem, który gwarantuje doskonałe efekty. Światło lasera doskonale radzi sobie z niewielkimi zmianami. Zabieg zajmuje jedynie 30 minut. Proces rekonwalescencji trwa od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od predyspozycji indywidualnych. Znieczulenie aplikowane jest w postaci zastrzyku bądź maści. Gdy lek zacznie działać chirurg naświetla pieprzyki promieniem lasera. Gdy znamię jest duże najpierw należy je spłycić, dopiero później usunąć. Stąd w niektórych przypadkach zachodzi potrzeba powtórzenia zabiegu. Przerwa między kolejnymi zabiegami powinna wynosić od 4 do 8 tygodni. Laserowe usuwanie pieprzyków to idealne rozwiązanie dla osób, które obawiają się zakażenia podczas tradycyjnego chirurgicznego usuwania zmiany....

  W podobny sposób przeprowadzana jest elektrokoagulacja zmian skórnych, np. usuwanie tłuszczaków. Ta metoda również korzysta w pewnym stopniu z laseroterapii. Usuwanie pieprzyków ma bardzo dobre opinie i wyróżnia się szybkim działaniem. Procesy są sprawne oraz nie wymagają specjalnych przygotowań. Ponadto, laserowe usuwanie pieprzyków odznacza się wysokim bezpieczeństwem.

  Laserowe usuwanie pieprzyków – komu dedykowany jest zabieg?

  Każda osoba, która posiada zmianę skórną o niezapalnym charakterze, powiększającą się lub wymagającą usunięcia (bez podejrzenia nowotworu) może skorzystać z zabiegu laserowego usuwania pieprzyków. Usuwanie znamion skórnych może być przeprowadzane także z powodów estetycznych.

  Jak każdy zabieg, laserowe usuwanie znamion skórnych posiada określone przeciwskazania. Z zabiegu wykluczają:

  • Stan podgorączkowy,
  • Problemy skórne,
  • Przyjmowanie leków fotouczulających,
  • Ogólny zły stan zdrowia pacjenta,
  • Podejrzenie czerniaka,
  • Choroby skóry zlokalizowane w miejscu poddawanemu laserowi.
  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom usuwanie pieprzyków jeszcze nigdy nie było takie proste. Zabieg jest szybki, bezbolesny i nie pozostawia żadnych brzydkich śladów w postaci blizn. Nasi wykfalifikowani lekarze będą czuwać nad Twoim zdrowiem przez całą wizytę. Zadbamy o komfort oraz zaoferujemy nasz najkorzystniejszy cennik.

  Cennik

  Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena
  Laserowe wycięcie drobnych zmian skórnych do 2 mm(włókniaki) od 11 do 20 zmian skórnych 800,00 zł
  Laserowe wycięcie drobnych zmian skórnych do 2 mm(włókniaki) od 7 do 10 zmian skórnych 600,00 zł
  Laserowe wycięcie drobnych zmian skórnych do 2 mm(włókniaki) od 4 do 6 zmian skórnych 400,00 zł
  Laserowe wycięcie zmiany skórnej powyżej 0,5 cm od 200,00 zł
  Laserowe wycięcie zmiany skórnej cm (włókniaki) 200,00 zł
  Laserowe wycięcie drobnych zmian skórnych do 2 mm(włókniaki) do 3 zmian skórnych 200,00 zł (łącznie za 3 zmiany skórne)
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  W przypadku usunięcia powyżej dwóch kurzajek/brodawek – każda kolejna kurzajka/brodawka 50% ceny – w zależności od wielkości i położenia kurzajki/brodawki

  PODSUMOWANIE

  • laserowe usuwanie zmian skórnych jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym

  • zmiany skórne nie wymagające dalszej diagnostyki mogą być usuwane za pomocą lasera

  • po laserowym usuwaniu zmian skórnych nie pozostają blizny

  • do zabiegu laserowego usuwania znamienia kwalifikuje nas lekarz dermatolog

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Czy można usuwać pieprzyki za pomocą laseroterapii? +
  Usuwanie pieprzyków za pomocą lasera posiada jeszcze lepsze efekty końcowe niż usuwanie chirurgiczne – jest bezinwazyjne, szybkie, nie pozostawia blizn oraz szwów.
  Kiedy pieprzyk wymaga usunięcia? +
  O takich sprawach decyduje specjalista dermatolog. Po dokładnym badaniu można stwierdzić, czy dana zmiana kwalifikuje się do zabiegu. Niektóre pieprzyki swoim wyglądem budzą niepokój. Usuwaniu mogą zostać poddane również znamiona, które narażone są na ciągłe obcieranie.
  Jak przebiega laserowe usuwanie pieprzyków? +
  Zabieg jest bezbolesny, przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Chirurg za pomocą specjalistycznej głowicy wykonuje krótkie naświetlania danego miejsca, dzięki czemu pieprzyk zostaje usunięty.
  Czy laseroterapię trzeba powtarzać? +
  W zależności od wielkości zmiany, niektóre zabiegi muszą zostać powtórzone. Odstęp powinien wynosić od 4 do 8 tygodni.
  Ile kosztuje zabieg? +
  W naszej klinice zabieg kosztuje od 200 złotych.
  Jak długo trwa laserowe usuwanie pieprzyków? +
  Zabieg trwa około 30 minut. Dokładny czas zależny jest jednak od wielkości i ilości zmian skórnych.
  Czy każdy pieprzyk można usunąć metodą laserową? +
  Każda zmiana skórna wymaga specjalnej kwalifikacji przez lekarza specjalistę. To on ocenia, czy dany pieprzyk nadaje się do laserowego usuwania. Większe oraz atypowe zmiany są usuwane za pomocą chirurgicznej metody.
  Ile trwa okres gojenia się rany po zabiegu laseroterapii? +
  Okres rekonwalescencji trwa około kilku tygodni. Wszystko w dużej mierze zależy od właściwości konkretnej zmiany.
  Czy po laseroterapii pozostaje blizna? +
  Głównie laserowe usuwanie pieprzyków nie sprzyja powstawaniu blizn. Jednak w przypadku wielokrotnie przeprowadzanego zabiegu oraz wielkości danej zmiany istnieje taka możliwość.