+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Szczecińska 23-25 lok. 7, 80-392 Gdańsk Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe leczenie trądziku Gdańsk cena 200zł

  Laserowe leczenie trądziku ma niewiele przeciwwskazań i może być z powodzeniem stosowane u większości pacjentów. Zabieg leczenia trądziku laserem polecany jest osobom, które posiadają różnego rodzaju problemy dermatologiczne, w tym stany zapalne, ropne, rumień skóry oraz trądzik pospolity i różowaty.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe leczenie trądziku Gdańsk

  Laserowe leczenie trądziku – rozpoznanie trądziku

  Trądzik pospolity to jedna z dermatologicznych chorób przewlekłych, która charakteryzuje się nadmiernym wydzielaniem łoju. Charakterystyczne dla trądziku pospolitego są różnego rodzaju zaskórniki – otwarte i zamknięte. Mogą to być krosty, pseudocysty, grudki oraz guzki. Najczęstszą lokalizacją danych zmian jest twarz oraz plecy.

  Trądzik to choroba zapalna, charakteryzująca się przewlekłym przebiegiem. Ważne jest, aby wdrożyć leczenie jak najszybciej, ponieważ tylko to będzie w stanie zahamować wysyp.

  Istnieje wiele uwarunkowań, które prowadzą do powstania trądziku. Do popularnych czynników wywołujących chorobę zaliczamy: zwiększoną produkcję łoju, bakterie w skórze, zablokowanie aparatu włosowo – łojowego oraz reakcję immunologiczną lub zapalną. Dostrzeżono również związek między predyspozycjami genetycznymi, a występowaniem trądziku. Geny mogą znacznie zwiększać tendencję do występowania problemów z trądzikiem.

  Laserowe leczenie trądziku – nowoczesny sposób na walkę z trądzikiem

  Zabieg laserowego leczenia trądziku trwa jedynie ok. 15-20 minut. Pacjenci otrzymują znieczulenie miejscowe, dzięki czemu cały proces przebiega w komfortowych warunkach. Zalecamy, aby tego typu zabiegi były przeprowadzane przez najlepszy oraz doświadczony personel medyczny. Jedną z głównych zalet jest bezinwazyjny przebieg laseroterapii. Z tego względu proces regeneracji nie wyklucza pacjentów z życia codziennego i mogą wrócić do obowiązków jeszcze tego samego dnia. Zanim lekarz przejdzie do działania, pacjent musi być odpowiednio przygotowany. Przede wszystkim zachodzi konieczność usunięcia ze skóry wszystkich kosmetyków, makijażu, a także pozbycia się soczewek kontaktowych. Najlepiej w dzień zabiegu nie nakładać na twarz żadnych środków.

  Laserowe usuwanie trądziku jest zarówno bezpieczną, jak i niezawodną formą leczenia trądziku. To doskonała alternatywa dla popularnych antybiotyków oraz retinoidów. Promień lasera dociera aż do skóry właściwej, gdzie powoduje mikrouszkodzenia. W ten sposób skóra zostaje pobudzona do silnej regeneracji. Laser Co2 jest bakteriobójczy, przeciwzapalny i niezwykle precyzyjny. Dlatego też, idealnie nadaje się do walki z trądzikiem.

  Laserowe leczenie trądziku – komu zalecany jest zabieg?

  Dzięki dużym bezpieczeństwem zabieg nie posiada wiele przeciwskazań. Jego bezinwazyjna forma pozwala dotrzeć do różnego rodzaju pacjentów. Zabieg przede wszystkim polecany jest dla osób, które na co dzień borykają się z problemami dermatologicznymi., takimi jak: trądzik pospolity, trądziki różowaty, stany zapalne, rumień skóry oraz stany ropne. Laseroterapia okazała się idealnym rozwiązaniem dla osób, które walczą z uciążliwym trądzikiem różowatym. Niezależnie od genezy jego powstania, laser pomoże zwalczyć jego objawy.

  Okazuje się, że laser Co2 jest idealnym zabiegiem dla osób, które próbowały różnych innych metod leczenia trądziku, ale okazały się nieskuteczne. Ta metoda nie tylko niweluje skutki, ale co ważniejsze dociera do przyczyny problemu. Ponadto pacjenci mogą pozbyć się niechcianych blizn po trądziku, które są bardzo częstym zjawiskiem.

  Laserowe leczenie trądziku – czym się wyróżnia zabieg?

  Laseroterapia pozwala przeprowadzać zabiegi na różnych płaszczyznach oraz głębokościach. Laser znalazł szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, z czego względu coraz więcej osób korzysta z jego niezawodnego i wszechstronnego działania.

  Laseroterapia pozwala:

  • zmniejszyć ilość produkowanego sebum, w rezultacie zmniejszając ilość łojotoku,
  • zniszczyć bakterie, które są powodem trądziku, bądź zaostrzają chorobę,
  • odkazić wybraną część ciała,
  • zmniejszyć widoczność porów, tym samym wygładzając powierzchnię skóry,
  • Wpobudzić produkcję kolagenu, który odmładza oraz ujędrnia skórę,
  • zmniejszyć widoczność blizn, pojawiających się po trądziku,
  • poprawić ogólny wygląd skóry.

  Laserowe usuwanie trądziku – skuteczność zabiegu

  Laser wykazuje wszechstronne działanie, które jest coraz częściej doceniane przez pacjentów z różnymi problemami skórnymi. Trądzik pospolity wyróżnia się rozszerzonymi porami, zwiększoną produkcją sebum, stanami zapalnymi oraz zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi. ...

  Niewątpliwie jedną z największych zalet jest bakteriobójcze i przeciwzapalne działanie lasera Co2. Dzięki zabiegowi pacjent pozbywa się bakterii, które bardzo często okazują się sednem problemu. Ponadto skóra pozostaje wolna od uciążliwego stanu zapalnego.

  Trądzik nie jest jedynie problemem osób młodych. Osoby dorosłe również cierpią z powodu jego objawów. Za ich chorobę odpowiadają często inne czynniki. Osoby dorosłe mierzą się z ciężkim do zwalczenia trądzikiem różowatym. Różnicą między trądzikiem pospolitym a różowatym stanowi między innymi występowanie charakterystycznego rumienia.

  Laserowe usuwanie trądziku – przeciwskazania do zabiegu

  • Ciąża i okres laktacji,
  • Wykonanie zabiegu medycznego bądź kosmetycznego na trzy miesiące przed planowanym zabiegiem,
  • Chorujący na padaczkę, infekcję, nowotwory lub alergie,
  • Wszczepiony rozrusznik serca lub posiadanie aparatu słuchowego,
  • Świeża opalenizna,
  • Używanie kosmetyków na bazie witaminy A i E,
  • Wirus opryszczki w miejscu zabiegowym,
  • Stosowanie leków: antybiotyków, sulfonamidów, retinoidów, tetracykliny, aspiryny, na rozrzedzenie krwi i fotouczulających.

  Laserowe usuwanie trądziku – trądzik różowaty

  Trądzik różowaty lokalizuje się na środku twarzy – w okolicy czoła, nosa, policzków i brody. Do jego objawów zalicza się:

  • Silne zaczerwienienie twarzy,
  • Rumień,
  • Poszerzone naczynka krwionośne
  • Obrzęk i suchość twarzy,
  • Krostki i grudki.
  Laserowe usuwanie trądziku jest obecnie najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem. Nasza klinika oferuje doskonałą opiekę profesjonalistów oraz korzystne i bezkonkurencyjne ceny.

  Cennik

  Leczenie trądziku Cena
  Laserowe leczenie trądziku rożowatego 200,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Czy zabieg jest bolesny? +
  Zabieg jest pozbawiony odczuć bólowych. Pacjent może odczuwać jedynie ciepło. Aby utrzymać komfort skóra podczas zabiegu jest poddana chłodnemu nawiewowi.
  3. Czy zabieg trzeba przeprowadzać wielokrotnie? +
  W zależności od stanu skóry pacjenta, aby skutecznie pozbyć się problemu często wymagane jest przeprowadzenie serii od 3 do 6 zabiegów w tygodniowych odstępach. Gdy zabieg był wystarczający można przeprowadzić zabieg przypominający co 7- 8 miesięcy.
  5. Jak się przygotować do zabiegu? +
  Przed zabiegiem trzeba jedynie zadbać o dokładne oczyszczenie skóry twarzy. Miesiąc przed laseroterapią trzeba zrezygnować z opalania oraz zabiegów złuszczających. Na dobę przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu.
  7. Na co zwrócić uwagę po zabiegu? +
  Przez dwa tygodnie zrezygnować z saun, basenu i gorących kąpieli. Ze względu na możliwość wystąpienia przebarwień należy unikać słońca i opalania przez miesiąc po zabiegu. W tym celu warto stosować kremy z filtrem.
  2. Kto powinien skorzystać z zabiegu? +
  Osoby posiadające problemy w lekkim bądź średniozaawansowanym stadium odczuwają najlepsze efekty. Warto przetestować zabieg, aby uniknąć skutków ubocznych związanych z farmakoterapią, która nie dla każdego jest skuteczna.
  4. Co daje laserowe usuwanie trądziku? +
  Zmniejszenie łojotoku, zwiększone tempo gojenia się ran, wyrównanie kolorytu skóry, zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, neutralizacja popękanych naczynek, zmniejszona widoczność blizn, wygładzenie skóry, zlikwidowanie bakterii, które często są przyczyną choroby.
  6. Dla kogo nie jest przeznaczony zabieg? +
  Kobiety w ciąży lub w okresie laktacji, chorujący na nowotwory, nadwrażliwi na światło, chorujący na padaczkę lub problemy z krążeniem, z rozrusznikiem lub implantami oraz z tatuażami blisko miejsca poddawanemu zabiegowi.
  8. Ile kosztuje zabieg? +
  W naszej klinice zabieg kosztuje 200 złotych.