+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Szczecińska 23-25 lok. 7, 80-392 Gdańsk Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe usuwanie rozstępów Gdańsk cena 500 zł

  Laserowe usuwanie rozstępów jest pozwala na nieinwazyjne zmniejszenie widoczności nieestetycznych niedoskonałości skóry. Zabiegi na rozstępy regenerują tkanki skórne i je remodelują oraz skutecznie poprawiają jej koloryt.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe usuwanie rozstępów Gdańsk

  Laserowe usuwanie rozstępów – czy warto?

  Rozstępy są charakterystycznymi podłużnymi zmianami skórnymi o odcieniach fioletu, różu, czerwieni lub bieli. Nie tworzą żadnego zagrożenia dla zdrowia, ale powodują duży dyskomfort oraz kompleksy. Są spowodowane naruszeniami włókien skóry właściwej. Rozstęp jest po prostu naderwaną skórą, powstałą w wyniku uszkodzeń wewnętrznych skóry. ...

  Rozstępy pojawiają się w miejscach, gdzie skóra nadmiernie się rozciąga, np. pośladki, brzuch, uda, plecy, nogi, ramiona oraz klatka piersiowa. Wywoływane są najczęściej przez zmiany hormonalne lub szybki wzrost masy mięśniowej. Istnieje możliwość genetycznego uwarunkowania rozstępów.

  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest łatwe pozbycie się niechcianych zmian. Laserowe usuwanie rozstępów jest doskonałą metodą, która gwarantuje zlikwidowanie rozstępów. Preparaty z apteki nie są na tyle silne, aby poradzić sobie z większością zmian. W tym celu pacjenci powinni wybierać sprawdzone i niezawodne metody, które gwarantują skuteczność.

  Rozstępy są nieestetycznymi pręgami, które spowodowane są nagłym przyrostem bądź spadkiem wagi ciała.

  Dlaczego warto stosować zabiegi na rozstępy?

  Dbanie o skórę to coś więcej niż stosowanie dobrych jakościowo kosmetyków. Aby poprawić jej stan należy dbać o odpowiednią dietę, aktywność fizyczną oraz stosować kosmetyki nawilżające. Mimo codziennej pielęgnacji nie każdą niedoskonałość jesteśmy w stanie usunąć za pomocą domowych sposobów. Zaawansowane rozstępy wymagają konkretnych kroków. Aby je zlikwidować należy działać na głębokich warstwach skóry. ...

  Laseroterapia wymaga specjalistycznej konsultacji lekarskiej, na której pacjent jest kwalifikowany do zabiegu. Lekarz ogląda zmiany i określa parametry lasera, aby zadziałał najefektywniej. Ponadto pacjent jest sprawdzany pod kątem wszelkich przeciwskazań. Laserowe usuwanie rozstępów jest bezpieczne i nie powoduje uszkodzeń skóry. Zabiegowi poddawana jest tylko uszkodzona tkanka. Ważne, aby pacjenci wybierali do zabiegów sprawdzone placówki, które zadbają o wszystkie środki bezpieczeństwa oraz zapewnią satysfakcjonujące rezultaty.

  Laserowe usuwanie rozstępów – dla kogo jest przeznaczony zabieg?

  Działanie lasera pozwala zmniejszyć widoczność rozstępów w każdym miejscu na ciele. Najczęściej jest to brzuch, uda, pośladki, piersi i ręce. Coraz więcej osób przekonuje się do tej metody, ze względu na jej wysoką skuteczność. Nie każdy ze względu na osobiste predyspozycje może pozbyć się rozstępów. Laserowy zabieg pomoże jednak osłabić ich widoczność, spłycić oraz rozjaśnić.

  Jak wygląda zabieg laserowego usuwania rozstępów?

  Wybrane miejsce poddawane jest działaniu lasera, co prowadzi do pobudzenia produkcji kolagenu. Skóra zyskuje na elastyczności, a rozstępy zmniejszają swoją widoczność. Już po jednym zabiegu są widoczne wyraźne efekty. W niektórych przypadkach zalecana jest seria zabiegów. Zwykle jest to od 3 do 5 spotkań. Większe rozstępy mogą potrzebować nawet 10 zabiegów. Ilość określana jest na konsultacji wstępnej.

  Laserowe usuwanie rozstępów – działanie lasera

  Laser powoduje łuszczenie się naskórka. Jednocześnie skóra jest pobudzona i zaczynają w niej działać wszystkie procesy odnowy. Metoda laserowego usuwania rozstępów ma dwa rodzaje – frakcyjna oraz dermabrazja. Wiązka lasera frakcyjnego w sposób wybiórczy jest kierowana na niechcianą zmianę. Z kolei dermabrazja powoduje całkowite złuszczenie się naskórka.

  Laserowe usuwanie rozstępów – przeciwskazania

  • Okres laktacji oraz ciąża,
  • Stosowanie izotretynoiny – do zabiegu można przystąpić po półrocznej przerwie,
  • Świeża opalenizna,
  • Nowotwory,
  • Choroby przewlekłe – łuszczyca, cukrzyca, fotodermatoza i choroby autoimmunologiczne,
  • Alergie,
  • Stosowanie antykoagulantów,
  • Problemy z krzepliwością krwi,
  • Ryzyko powstania bliznowców,
  • Posiadanie infekcji, np. opryszczki.

  Laserowe usuwanie rozstępów – zasady po zabiegu

  Po zabiegu należy z dużą ostrożnością dbać o skórę. Nie można stosować mydła oraz kosmetyków na bazie alkoholu, ponieważ podrażniają skórę. Nie można także robić peelingów oraz innych zabiegów złuszczających. Najlepiej wycierać twarz ręcznikami z mikrofibry lub koszulkami bawełnianymi, ponieważ są delikatniejsze niż tradycyjny materiał ręcznika. Skóra nie może być wystawiana na jakiekolwiek podrażnienia aż do momentu zagojenia.

  Laserowe usuwanie rozstępów - okres gojenia

  Naturalną reakcją na zabieg jest zaczerwienienie skóry oraz zwiększona wrażliwość. W wyniku laseroterapii jej wierzchnia warstwa zostaje usunięta, a proces tworzenia się nowych zajmuje trochę czasu. Jest możliwość wystąpienia pęcherzy charakterystycznych dla poparzeń, jednak znikają one samoistnie po jakimś czasie. W zależności od leczonego obszaru ciała gojenie się może zająć kilka dni.

  Rezultaty laserowego usuwania rozstępów

  Efekty są zależne od wieku, zaawansowania, rozległości oraz głębokości rozstępów. Im starsze i większe, tym ciężej się ich pozbyć. W takich sytuacjach zostaje przeprowadzona seria zabiegów. Niektóre rozstępy nie zostają całkowicie usunięte, jednak laser pozwala zmniejszyć ich widoczność.

  Aby zabieg przebiegł bezpiecznie i nie doszło do żadnych powikłań należy wybrać miejsce, gdzie specjaliści dokładają wszelkich starań do poprawnie przeprowadzonego zabiegu.

  Dzięki laserowemu usuwaniu rozstępów każdy może pozbyć się nieestetycznych blizn, które namnażają kompleksy. W naszej klinice zlikwidujesz wszystkie zmiany bądź zmniejszysz ich widoczność. Oferujemy najlepsze ceny, adekwatne do zabiegu.

  Cennik

  Laserowe usuwanie rozstępów Cena
  Rozstępy na twarzy - usuwanie laserem 500,00 zł
  Rozstępy na szyi - usuwanie laserem 500,00 zł
  Rozstępy na dekolcie - usuwanie laserem 500,00 zł
  Rozstępy na brzuchu - usuwanie laserem 600,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Dlaczego pojawiają się rozstępy? +
  Rozstępy pojawiają się w wyniku rozciągania się tkanki skórnej. Rozciąganie powoduje napięcie oraz późniejsze pęknięcie w postaci rozstępów. Większość jest wynikiem nagłego tycia bądź chudnięcia.
  3. Kiedy podjąć się leczenia rozstępów? +
  Usuwanie należy przeprowadzić jak najszybciej, ponieważ świeże zmiany są łatwiejsze do usunięcia. Wiek pacjenta również wpływa na efekty zabiegu.
  5. Ile zabiegów należy przeprowadzić? +
  Najczęściej przeprowadza się od 4 do 10 zabiegów w miesięcznym odstępie. Wszystko jednak zależne jest od indywidualnych czynników oraz cech zmiany.
  7. Czy zabieg jest bolesny? +
  W celu poprawy komfortu nasi lekarze oferują maść znieczulającą. Zabieg nie jest określany jako bolesny. Może powodować dyskomfort w postaci odczuwania ciepła.
  9. Ile kosztuje zabieg? +
  W naszej klinice koszt wynosi 500 złotych.
  2. Jak się pozbyć rozstępów po ciąży? +
  Rozstępy po ciąży zwykle są bardzo rozległe. Z tego względu najlepszym sposobem jest zabieg laseroterapii, ponieważ daje znacznie lepsze efekty niż preparaty z apteki.
  4. Czy zabieg jest bezpieczny? +
  Zabieg jest bezpieczny. Lekarz przed rozpoczęciem działania sprawdza sumiennie wszystkie przeciwskazania, aby nie doszło do nieprzyjemnych sytuacji.
  6. W jakich miejscach wykonywane są zabiegi? +
  Zabieg można przeprowadzić w każdym miejscu. Najczęściej są to: pośladki, brzuch, uda, biodra i piersi. Można jednak zastosować go także na plecy, ramiona bądź łydki, w razie potrzeb.
  8. Czy efekty zabiegu są trwałe? +
  Tak. Efekty są trwałe. Laser stymuluję produkcję kolagenu, który trwale odbudowuje włókna. Po zabiegu warto korzystać z wzmacniania skóry poprzez odpowiednią pielęgnację, aby wyeliminować możliwość pojawienia się nowych rozstępów.