+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Szczecińska 23-25 lok. 7, 80-392 Gdańsk Cennik E-recepta!
 • Laserowe usuwanie hemoroidów
 • Laserowe usuwanie hemoroidów
 • Laserowe usuwanie hemoroidów Gdańsk - cena 4500zł

  Laserowe usuwanie hemoroidów Gdańsk wykonuje się w przypadku 3 i 4 stopnia z wykorzystaniem zaawansowanej technologii laserowej.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe usuwanie hemoroidów Gdańsk

  Laserowe usuwanie hemoroidów – jak się pozbyć żylaków odbytu?

  Hemoroidy znajdują się w odbycie i odbytnicy. Przybierają postać guzków krwawniczych. Ich występowanie jest zjawiskiem naturalnym – posiada je każdy człowiek. Ich działanie ma na celu usprawnienie kontroli oddawania stolca. Choroba hemoroidalna odznacza się niezwykle bolesnym przebiegiem. Na szczęście dzisiejsze rozwiązania pozwalają coraz sprawniej uporać się z problemem. Polecane jest zatem zgłoszenie się na wizytę konsultacyjną u specjalisty – proktologa, który pomoże dobrać odpowiednią metodę leczenia. Duża liczba osób mierzy się z chorobą hemoroidalną. Bardzo często choroba dotyka kobiet ciężarnych....

  Pacjenci powinni zwracać szczególną uwagę na stan swojego zdrowia. Kobiety po co najmniej dwóch porodach zagrożone są niewydolnością żylną miednicy. Ma to znaczenie, ponieważ istnieje powiązanie hemoroidów z niewydolnością żylną miednicy.

  Nieleczona choroba hemoroidalna postępuje. Rozwój choroby może w pewnym momencie spowodować wypadanie guzka, który jest wyczuwalny w okolicach odbytu tuż po wypróżnieniu

  Hemoroidy – objawy choroby

  Chorobę hemoroidalną możemy poznać po kilku charakterystycznych objawach:

  • Świąd skóry,
  • Zauważalna krew podczas oddawania stolca,
  • Odczuwanie niecałkowitego wypróżnienia,
  • Ból i wypadanie żylaków – charakterystyczne dla zaawansowanego stadium choroby.

  Laserowe usuwanie hemoroidów – wszystko o metodzie HeLP

  Aby przeprowadzić zabieg laseroterapii hemoroidów potrzebne są odpowiednie warunki ambulatoryjne. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań lekarz proktolog przeprowadza dopplerowskie badanie USG, które pozwala na dokładną kontrolę naczyń krwionośnych. Chirurg dobiera odpowiednią metodę leczenia w stosunku do stadium choroby. Metoda HeLP przeprowadzana jest we wczesnych stadiach choroby hemoroidalnej. Jest to mało inwazyjne, proste i bardzo popularne rozwiązanie usuwania żylaków odbytu. ...

  Przeprowadzenie zabiegu zajmuje jedynie 15 minut. Pacjenci nie musza martwić się o dolegliwości bólowe, ponieważ przed jakimkolwiek działaniem lekarz aplikuje znieczulenie miejscowe, aby zapewnić odpowiedni komfort. Po wszystkim pacjent może od razu opuścić klinikę, bez konieczności dalszej hospitalizacji. Technika HeLP polega na zamknięciu tętniczek hemoroidalnych. Nie ma konieczności usuwania tkanek oraz stosowania klipsów lub nici. Dzięki laserowej koagulacji odgałęzień tętnicy odbytu obkurczeniu ulegają również okoliczne tkanki i błony śluzowe. Już po kliku dniach pacjenci zauważają wycofanie się hemoroidów. Po 7 dniach nie ma śladów po uciążliwych żylakach odbytu. Najważniejszymi korzyściami z zabiegu jest bezpieczeństwo, dokładność lasera, nieskomplikowany przebieg oraz szybki proces rekonwalescencji.

  Laserowe usuwanie hemoroidów – metoda LHP

  Technika LHP przeprowadzana jest w celu zamknięcia guzków krwawniczych od wewnątrz. W ten sposób uzyskuje się bezpieczeństwo w kontekście uszkodzeń błony śluzowej oraz zwieracza. Zabieg jest szczególnie polecany, jeżeli pacjent cierpi na wypadanie poduszek hemoroidalnych. Działanie lasera zapewnia mniejszy dyskomfort po zabiegu oraz szybszy powrót do zdrowia w porównaniu z tradycyjnymi chirurgicznymi metodami....

  Zabieg LHP polega na nakłuciu miejsca, które sprawia problemy. Pacjenci otrzymują znieczulenie miejscowe, dzięki czemu nie muszą martwić się o ból podczas całej procedury. Zastosowanie światłowodu wpływa na kurczenie się hemoroidów. Tkanka łączna regeneruje się, a także następuje przymocowanie błony śluzowej do tkanek. Zapewnia to całkowite zniwelowanie ryzyka wypadania guzków. Laseroterapia pomaga przywrócić naturalną strukturę anatomiczną. Ponadto właściwości lasera zapewniają pełne bezpieczeństwo i bezinwazyjny przebieg zabiegu. Dzięki precyzji lasera skóra nie zostaje nacięta, więc proces gojenia jest szybki i bezproblemowy.

  Korzyści z laserowego usuwania hemoroidów:

  • Pełna precyzja oraz dokładność wiązki lasera,
  • Zastosowanie znieczulenia miejscowego, które nie wymaga obecności anestezjologa,
  • Szybki proces regeneracji oraz powrotu do codziennej aktywności,
  • Szybkość przeprowadzanego zabiegu,
  • Minimalne ryzyko wystąpienia powikłań,
  • Bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu,
  • Komfort danej metody, na który wpływa brak uszkodzeń w obrębie anodermy,
  • Nie ma konieczności hospitalizacji, co wpływa na szybkość wizyty,
  • Niewielka ilość przeciwskazań – jedynym jest stan zapalny okolicy odbytniczej.

  Laserowe usuwanie hemoroidów – skuteczność metod korzystających z działania lasera

  Metoda korzystająca z laseroterapii wymaga większego nakładu kosztów w porównaniu z innymi metodami. Mimo wszystko warto rozważyć jej zalety oraz wady w odniesieniu do konkretnego indywidualnego przypadku. ...

  Według artykułu znajdującego się w czasopiśmie naukowym „Diseases of the Colon&Rectum” istnieje potwierdzenie w formie badań w związku z przewagą laserowej metody usuwania żylaków odbytu nad innymi. Mimo wszystko należy zaznaczyć, że każda metoda jest wolna od powikłań i charakteryzuje się bezpiecznym przebiegiem.

  Laserowe leczenie hemoroidów jest aktualnie najskuteczniejszą metodą poprawiającą funkcjonowanie pacjentów cierpiących na żylaki odbytu. W naszej klinice zapewniamy specjalistyczny oraz nowoczesny sprzęt, który wpływa korzystnie na przebieg zabiegu. Nasi pacjenci mogą również liczyć na atrakcyjne ceny poszczególnych zabiegów.

  Cennik

  Proktologia Cena
  Laserowe usuwanie hemoroidów 4500,00 zł
  Usunięcie zmian skórnych okołoodbytowych od 3000,00 zł
  Leczenie hemoroidów metodą Barrona 400,00 zł
  Konsultacja lekarska w cenie usługi

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Co to są hemoroidy? +
  Hemoroidy nazywane są inaczej guzkami krwawniczymi, które występują w ciele każdego człowieka, w odległości 2 cm od brzegu kanału odbytu. Wypełnione są krwią, a ich funkcją są uszczelnienie kanału odbytu i kontrola wydalania. Choroba hemoroidalna pojawia się, gdy dochodzi do stanu zapalnego hemoroidów. Z tego powodu dochodzi do ich rozrostu, który spowodowany jest nadmiernym wypełnianiem się krwią.
  3. Skąd się bierze choroba hemoroidalna? +
  Za chorobę odpowiadają: przewlekłe zaparcia, silne parcie podczas wypróżniania się, stosowanie diety ubogiej w błonnik, nadużywanie alkoholu, niedostateczna aktywność fizyczna, przewlekłe biegunki, ciąża oraz poród, niepoprawne dźwiganie, niektóre rodzaje sportów wyczynowych, stosunki analne, powikłane operacje okolicy odbytu lub krocza, a także na skutek współwystępowania innych chorób.
  5. Jak przebiega laserowe usuwanie hemoroidów? +
  Zabieg jest bezbolesny i przebiega przy użyciu światłowodu wprowadzanego do danego guzka krwawniczego. Problematyczne miejsce zostaje zniszczone, a tkanka łączna zostaje obkurczona.
  7. Jaki jest cel laserowego usuwania hemoroidów? +
  Celem zabiegu jest uzyskanie naturalnej anatomii oraz zamknięcie naczyń krwionośnych.
  2. Kto powinien skorzystać z laserowego usuwania hemoroidów? +
  Zalecamy zabieg w sytuacjach: utrzymującego się wrażenia obrzęku odbytu, trudności w utrzymaniu higieny, leczeniu II, III i IV fazy choroby hemoroidalnej oraz w celu pozbycia się krwawienia podczas oddawania stolca.
  4. Kto nie może skorzystać z laserowego usuwania hemoroidów? +
  Osoby ze stanem zapalnym odbytu oraz z ropniem odbytu.
  6. Jak przygotować się do zabiegu? +
  Wieczór przed zabiegiem pacjent powinien wykonać wlewkę wlewkę doodbytniczą za pomocą specjalnego preparatu – proctanal. Procedurę powtórzyć również trzy godziny przed zabiegiem. Na zabieg należy zgłaszać się na czczo (dozwolone jest przyjęcie stałych leków z wyjątkiem tych, które wpływają na stężenie glukozy we krwi.
  8. Ile kosztuje laserowe usuwanie hemoroidów? +
  Cena w naszej klinice wynosi 4500 złotych.