+48 732 082 937 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Pniewskiego 3A, 80-246 Gdańsk Cennik
  • Dermatochirurgia
  • Dermatochirurgia
  • Peeling laserowy Gdańsk cena 1300 zł

    Laserowy peeling węglowy jest jedną z najskuteczniejszych kuracji oczyszczających i regenerujących skórę. Zabieg ten polega na naświetlaniu wybranej partii ciała przy użyciu lasera. Peeling węglowy nie tylko oczyszcza skórę, zwęża pory, minimalizuje stany zapalne lecz również normalizuje proces wydzielania sebum.

    Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

    Wybierz usługę

    Usuwanie zmian skórnych

    Usuwanie kurzajek

    Wazektomia

    Obrzezanie - operacja stulejki

    Laserowe leczenie bólu

    Laserowe leczenie nadpotliowści

    Laserowe leczenie trądziku

    Laserowe ujędrnianie skóry

    Laserowe usuwanie blizn

    Laserowe usuwanie hemoroidów

    Laserowe usuwanie naczynek

    Laserowe usuwanie przebarwień

    Laserowe usuwanie rozstępów

    Laserowe usuwanie żylaków

    Liposukcja laserowa

    Peeling laserowy

    Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

    Obrzezanie

      
    Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

    Wybierz usługę

    Usuwanie zmian skórnych

    Usuwanie kurzajek

    Wazektomia

    Obrzezanie - operacja stulejki

    Laserowe leczenie bólu

    Laserowe leczenie nadpotliowści

    Laserowe leczenie trądziku

    Laserowe ujędrnianie skóry

    Laserowe usuwanie blizn

    Laserowe usuwanie hemoroidów

    Laserowe usuwanie naczynek

    Laserowe usuwanie przebarwień

    Laserowe usuwanie rozstępów

    Laserowe usuwanie żylaków

    Liposukcja laserowa

    Peeling laserowy

    Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

    Obrzezanie

    Peeling laserowy Gdańsk

    Laserowy peeling węglowy – rodzaje zabiegów

    W ofercie posiadamy peeling powierzchowny oraz głęboki. Powierzchowny nazywany jest resurfacingiem. Działaniu poddawane są powierzchniowe warstwy skóry, co w efekcie prowadzi do jej odświeżenia, poprawy kolorytu, zmniejszeniu przebarwień oraz redukcji porów. Peeling głęboki sięga głębszych warstw skóry, dlatego też efekt jest znacznie lepszy oraz dłuższy. Wraz z efektami zwiększa się także okres rekonwalescencji.

    Po trzech dniach od zabiegu skóra zaczyna się łuszczyć. Przez kilka dni może również utrzymywać się rumień. Peeling laserowy sprawdza się w przypadku blizn potrądzikowych, zmarszczek oraz mocnych przebarwień. Po kilkunastu dniach skóra jest odżywiona, zregenerowana i wygląda znacznie młodziej. Poprawie ulega jej struktura oraz koloryt. Efekty są zachwycające, ponieważ laser pobudza włókna, kolagen i elastynę do działania.

    1
    Peeling laserowy pozbywa się niechcianych zmian i zapewnia skuteczne odmłodzenie już po pierwszej wizycie.

    Podczas procesu nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Podawane jest w razie potrzeby pacjenta. Ważne, aby pacjent oraz lekarz prowadzący mieli dokładnie ochronione oczy. Po zabiegu pacjent otrzymuje zalecenia, które pozwolą na utrzymanie satysfakcjonujących efektów. Cały proces trwa od 15 do 30 minut. Działanie lasera powoduje charakterystyczne ciepło i delikatne pieczenie. W zależności od rezultatów, których oczekuje klient ustalana jest ilość zabiegów. Najczęściej jednak wystarczająca okazuje się jedna wizyta. W sytuacji, gdy pacjent posiada głębokie blizny oraz silne przebarwienia może być konieczna kolejna wizyta.

    Po laserowym peelingu nie można korzystać z sauny oraz gorących kąpieli i namaczania przez dwa tygodnie. Zabronione jest także opalanie przez miesiąc po zabiegu. Skóra powinna być ciągle chroniona kremami z filtrem – przynajmniej SPF 30. Przez tydzień nie powinno się uprawiać sportu oraz używać nie zalecanych przez lekarza kremów przyspieszających regenerację.

    Laserowy peeling węglowy – kto nie powinien korzystać z zabiegu?

    • Kobiety w ciąży bądź karmiące piersią,
    • Osoby stosujące leki rozszerzające naczynia krwionośne, zmniejszające krzepliwość krwi, fotouczulające (trzeba odstawić tydzień wcześniej) retinoidalne oraz sterydy,
    • Na 7 dni przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania ziół – nagietka, dziurawca i rumianku,
    • Osoby z czynniki chorobami autoimmunologicznymi,
    • Osoby z tendencją do bliznowacenia,
    • Chorzy na WZW, HIV, nowotwory lub padaczkę,
    • Stosowanie samoopalaczy – wymaga się dwutygodniowej przerwy w stosowaniu przed zabiegiem,
    • Posiadający świeżą opaleniznę,
    • Posiadający rozrusznik serca.

    Laserowy peeling węglowy – jak dbać o skórę po zabiegu?

    Lekarz po zabiegu przekazuje dla pacjenta dokładne zalecenia, których należy się bezwzględnie trzymać, aby proces przebiegł pomyślnie. Przede wszystkim trzeba pamiętać o:

    • Zakazie dotyczącym opalania naturalnego oraz na solarium,
    • Stosowaniu kosmetyków, które zalecił lekarz,
    • Unikaniu zabiegów złuszczających naskórek, takich jak peeling.

    Skutki uboczne laserowego peelingu węglowego

    Po zabiegu możliwe jest lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu zabiegowym. Aby uniknąć jakichkolwiek powikłań pacjenci są zobowiązani do trzymania się zasad i zaleceń, które otrzymują od lekarza po zabiegu. W trosce o zdrowie lekarze przepisują konkretne kosmetyki, których powinno się używać. Nie można zatem samodzielnie stosować niezalecanych produktów. Zalecane jest nawilżanie skóry oraz ochrona przed słońcem.

    Zalety peelingu laserowego

    • Kobiety po 25 roku życia zyskują redukcję zmian skórnych oraz trudnych do pozbycia się blizn potrądzikowych.
    • Kobiety po 35 roku życia mogą liczyć n zatuszowanie pierwszych oznak starości. Ponadto poprawie ulega koloryt, zmniejsza się widoczność zmarszczek mimicznych, a skóra wygląda młodziej.
    • Kobiety po 45 roku życia wynoszą z zabiegu znacznie elastyczniejszą skórę, poprzez wpływ lasera na produkcję elastyny. Cera jest gładsza i elastyczniejsza.

    Cennik

    Peeling laserowy Cena
    Peeling laserowy 1300,00 zł
    Konsultacja lekarska 150,00 zł

    Peeling laserowy

    25+

    Dla pań po 25 roku życia peeling laserowy pomaga na zniwelowanie zmian skórnych, w tym blizn potrądzikowych.

    35+

    Dla pań po 35 roku życia peeling laserowy pomaga w zniwelowaniu pierwszych oznak starzenia się skóry, w tym zmniejszenie zmarszczek mimicznych oraz poprawę kolorytu skóry.

    45+

    Dla pań po 45 roku życia peeling laserowy znacznie poprawia elastyczność skóry, a także zwiększa ilość elastyny w skórze, dzięki czemu cera jest znacznie bardziej wygładzona i wyraźnie jędrniejsza.

    FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

    1. Czym jest peeling laserowy? +
    Laserowy peeling uszkadza naskórek i prowadzi do jego odparowania. Zabieg przeprowadzany jest w celu odmłodzenia, odświeżenia wyglądu, regeneracji, usunięcia niedoskonałości, napięcia skóry i uwolnienia jej od zmarszczek.
    3. Jak wygląda zabieg peelingu laserowego? +
    W delikatny sposób usunięciu ulega wierzchnia warstwa naskórka. Podczas procesu pacjent może liczyć na chłodny nawiew, który poprawia komfort wizyty. Po wyjściu z gabinetu pacjent przez 15 minut może odczuwać pieczenie, jest to jednak naturalną reakcją organizmu.
    5. Komu polecany jest peeling laserowy? +
    Osobom z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych; zmagającym się z trądzikiem, który nie reaguje na inne formy leczenia; potrzebującym regeneracji skóry oraz chcącym zmniejszyć widoczność przebarwień.
    7. Jakie efekty przynosi laserowy peeling? +
    Skóra oraz jej stan ulegają widocznej poprawie wizualnej. Efekty są dostrzegalne już po pierwszej wizycie. Niedoskonałości zmniejszają się, a kolor zostaje wyrównany. Zmienia się także struktura skóry, co sprawia, że wygląda młodziej i zdrowiej.
    9. Jak długo trzyma się efekt zabiegu? +
    Efekty są zauważalne przez miesiąc od zakończenia zabiegu. Jeżeli zachodzi taka potrzeba można powtórzyć zabieg.
    11. Ile kosztuje zabieg peelingu laserowego? +
    W naszej klinice zabieg peelingu laserowego kosztuje 1300 złotych.
    2. O czym pamiętać przed zabiegiem? +
    Pacjenci nie mogą się opalać oraz wykonywać na skórze innych zabiegów złuszczających naskórek. Powinno się zaprzestać stosowaniu leków fotouczulających, jeżeli nie ma przeciwskazań do tego. Nie powinno się także stosować produktów z zawartością witaminy A oraz jej pochodnych – np. retinol.
    4. Jakie są zasady do przestrzegania po zabiegu peelingu laserowego? +
    Przez co najmniej 3 miesiące pacjenci są zobowiązani do stosowania ochrony przeciwsłonecznej w postaci kremów z filtrem – minimum 50 SPF. Po zakończonym zabiegu należy przez dwa dni powstrzymać się od stosowania kosmetyków z zawartością alkoholu, retinolu lub kwasu glikolowego.
    6. Co wyklucza z zabiegu peelingu laserowego? +
    Do zabiegu nie mogą podejść kobiety w ciąży, chorzy autoimmunologicznie lub onkologicznie, posiadający suchą i nadwrażliwą skórę, z infekcjami, stanami zapalnymi oraz schorzeniami skórnymi, chorujący na padaczkę, osoby ze skłonnościami do pojawiania się bliznowców, a także stosujący leki wpływające na krzepliwość krwi, fotouczulające lub z witaminą A.
    8. Jakie efekty daje laserowy peeling? +
    Kiedy okres gojenia minie, a skóra przestanie być zaczerwieniona oraz łuszcząca się, pacjenci mogą cieszyć się efektami w postaci: lepszej jędrności i giętkości, oczyszczenia skóry, mniejszej produkcji sebum, rozjaśnienia, odmłodzenia, rozświetlenia, gładkości, mniejszych zmarszczek oraz blizn, napięcia, wyrównanej tekstury i kolorytu oraz regeneracji włókien kolagenowych.
    10. Jak często można powtarzać zabieg peelingu laserowego? +
    Zabieg można przeprowadzić ponownie od 2 do 4 razy. Ważne, aby zachować odpowiedni odstęp czasu, w postaci 6 tygodni.